STORE OPLEVELSER PÅ VEJ...
Følg os allerede nu og se vores events her:
ALIVE A/S er dit kreative eventbureau, der leverer 360 graders eventoplevelser før, under og efter din event.

Vi hjælper dig med at skabe uforglemmeligt indhold og levende øjeblikke, og vi leverer strategisk kommunikation, der fremkalder følelser, danner meninger og får ting til at ske.



Vi ved, at minder bygger på monumentale følelsesmæssige oplevelser – så for at skabe varige minder, følelser og handlinger for dine kunder, medarbejdere, samarbejdspartnere og følgere, kræver det noget ekstra.

Og det hjælper vi dig med at levere, hvad enten det er sportseventen, messen, konferencen, det store awardshow, den eksklusive gallafest, produktlanceringen, firmafesten eller noget helt andet.

Jesper Hartley
CEO
jesper@alive.dk
Flemming Scheel
Project Manager
flemming@alive.dk
Jonas Oddermose
Project Manager
jonas@alive.dk
Rikke Dimes Achiam
Project Manager
rikke@alive.dk
Sandra Janischefska
Project Manager
sandra@alive.dk
Amalie Nellegaard
Project Manager
amalie@alive.dk
Alberte Løkken
Project Coordinator
alberte@alive.dk
Helene Maria Palle
Project Coordinator
helene@alive.dk
Richard Leo Aller
Project Coordinator
richard@alive.dk
Pressemeddelelse